Branding gaat over mensen en cultuur.

Er is maar 1 verhaal. Jouw verhaal. Van jouw brand. En als je het op de juiste manier vertelt. Dan volgt de klant vanzelf. Ik geef je verhaal vorm in je logo en huisstijl, op je website.

mijn werk

Een logo vormt de basis van jouw brand of bedrijf.

Zonder brand identity geen logo en zonder logo geen brand identity. Ik ontwerp unieke en professionele logo’s die het verhaal van jouw merk of bedrijf vertellen.

Een professioneel logo bouwt een identiteit op die zich onderscheidt van de concurrentie en zorgt voor een connectie met jouw potentiële klanten. Een sterke merkidentiteit of huisstijl is belangrijk. Deze maakt niet alleen indruk op de consument, maar laat ook je (potentiële) klanten weten wat ze van je bedrijf kunnen verwachten.

logo en huisstijl dammusi

Wat ik allemaal doe

brand strategie

Samen werken we aan de strategie van uw bedrijf door workshops of interviews. Ik positioneer uw merk om zich te onderscheiden van concurrenten.

creatieve richting

Ik bepaal de creatieve richting voor het hele merk. Van fotografie tot sociale media en de look & feel van de website.

logo systemen

Ik breng het brandidee en -verhaal tot leven en creëer unieke en eigen visuele systemen.

brand richtlijnen

Ik creëer zorgvuldige brandrichtlijnen die je helpen de integriteit van jouw identiteit te behouden en met vertrouwen uit te voeren.

Laten we samenwerken

logo design dammusi
logo design aliento
brand design Evi Casselman
sterkmakers in autisme logo design
bedrijfs logo voor atlr vanmoerbeke
bedrijfs logo ATLR vanmoerbeke

Merkevolutie

Naarmate jouw producten of je bedrijf groeit en veranderd. Moet je je brand aanpassen om zichzelf beter te weerspiegelen aan jouw publiek. Een rebrand heeft tot doel verouderde elementen binnen een brand identity te moderniseren. Om op te frissen.

Als je een bestaande branding hebt die een make-over nodig heeft. Ik ben er om u bij te staan.

Illustraties

Als je iets visueel wilt communiceren dat niet met een foto kan worden bereikt. Op een andere manier visuele interesse in je merk wilt brengen. Een beeld zegt meer dan woorden.

Ik heb de illustratieve vaardigheden om je event, product of dienst net dat iets extra’s te geven.

Contacteer me als je iets unieks en extra’s wilt geven aan jouw event, drukwerk of website.

illustratie voor de website van mad IT

mad IT illustraties voor hun website

Klaar om je idee met me te delen? En dit samen realiseren.

Laten we samenwerken

Werk waar ik trots op ben

Bekijk alle projecten