
aliento
logo design, website
Ik gebruik geen templates om een website te bouwen. Ik ontwerp en bouw je website op maat van jouw diensten en wensen. En zorg ervoor dat deze voor je bezoekers gemakkelijk is in gebruik.
Ik plan de gebruikerservaring door de structuur van de website, de belangrijkste user-journeys en paden in kaart te brengen. Ik hou rekening met jouw verhaal door hiërarchie in inhoud en berichtgeving. Een goeie website begint met een goeie planning. Bij elk project bekijk ik wat je doelgroep is en welke functies de website nodig heeft.
Wireframes zijn de ruggengraat van je website. Ik gebruik ze om verschillende benaderingen te plannen en te testen, en schets de verschillende modules en componenten die de sjablonen van je site vormen.
Voortbouwend op wireframes werk ik een ontwerp uit door middel van kleur, lay-out en typografie. Ik werk een volledige set UI uit, evenals een uitgebreid ontwerpsysteem.
Samen met jou plan ik de creatie van content, waaronder: copywriting, fotografie, video en illustraties. Een website is niet alleen een mooi ontwerp en gebruiksvriendelijkheid. Wat tevens zo belangrijk is aan een website. Is de inhoud, de titels en teksten.
Prototyping wordt gebruikt om belangrijke interactiegebieden te testen en te definiëren, zoals: navigatie, pagina-overgangen, hover-interacties en user-journey-paden.
Ik gebruik moderne ontwikkelingstechnieken om je site online tot leven te brengen.
Je hoeft niet steeds mij te contacteren als je iets wilt aanpassen op jouw website. Het is tenslotte jouw website. Daarom bouw ik de website in een Content Management Systeem (CMS). Hiervoor maak ik gebruik van WordPress.
Al mijn sites worden voor de lancering cross browser en cross devices getest om een hoog niveau van kwaliteit en consistentie te garanderen.
Ik bied support pakket aan die kan worden aangepast en afgestemd op de behoeften van mijn klanten, uitgebreide garantie op al onze software na de lancering en doorlopend onderhoud en ondersteuning.
Er is maar 1 verhaal. Jouw verhaal. Van je brand. En als je het op de juiste manier vertelt. dan volgt de klant vanzelf. Ik geef je verhaal vorm in je logo en huisstijl, op je website.